Yolcu Kuralları

Glass bottom boat -  Demirbatu turizme ait semisubmarine isimli gezinti günlük tur sualtı seyir teknesi ile yapılan tüm seyahat boyunca yolcularımız aşağıda belirtilen kurallara uymak zorundadır.

*yolcu gemi ye giriş esnasında bilet , gerkeli durumlarda kimlik ibraz etmek zorundadır.

*Yolcu gemi içinde, tur esnasında meydana gelecek olası kazalara karşı sigortalıdır. Doğal afetler sonucu meydana gelen kazalar sigorta kapsamında değildir. Taşıyıcının ağır kusurlu olması hali hariç, yolcu gördüğü zararın karşılanması için talepte bulunamaz.

*tüm yolcularımızın bagaj,özel ve kıymetli eşyaları kendi sorumluluğundadır, kaybolması veya zarar görmesi halinde işletmemiz bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

*seyahat esansında geminin çeşitli yerlerinde emniyet kurallarına  aykırı davranmak yasaktır.

 (emniyet kuralları anons sistemi ile yayınlanmaktadır.)

*0-18 yaş arası tüm çocukların güvenliği velilerin sorumluluğundadır.

*yüzme bilen veya bilmeyen tüm yolcuların yüzme esnasında oluşabilecek sorun ve tehlikelerden doğabilecek can ve mal güvenlikleri kendilerine aittir.

*tüm yolcuların diğer yolcuları rahatsız etmeleri kesinlikle yasaktır.

*gemimiz 24 saat kamera sistemi ile izlenmekte ve kayıt edilmektedir. Gerekli durumlarda güvenlik birimleri ile paylaşılmaktadır.

*tüm yolcularımızın denize herhangi bir çöp/sigara izmariti vb atık atmaları yasaktır.

*tur süresi boyunca çekilen görüntü ve fotoğraflar, tur tanıtımı maksadı ile reklam amaçlı www.demirbatu.com sitesinde yayınlanmaktadır.

*güvenlik ve uygunluk gerektiği durumlarda tur güzergahı/ izleme/yüzme/mola alanları/indirme-bindirme noktaları kaptan kararı ile değişiklik göstermektedir. Bu gibi durumlarda hareket ve dönüş saatleri değişmektedir, demirbatu turizm herhangi bir tazminat ve sorumluluk kabul etmemektedir.

* yolcular arasında oluşabilecek anlaşmazlıkların çözümü için sahil güvenlik yetkilileri çağrılıp, çözüm için gerekli işlemleri yapmaları talep edilir. Gerekli durumlarda kusurlu yolcunun gemiden uzaklaştırılması gerekmektedir ve bu konuda demirbatu turizm sorumluluk kabul etmemektedir.

*servis toplama saatini ve alanlarını,hareket saatini kaçıran ve tura katılamayan yolculardan demirbatu turizm mesul değildir ve bilet iadesi yapılamamaktadır.

semisubmarine - semi submarine - glass bottom boat - boattripticket.com - denizatigezisi.com - semisubmarine.org - Demirbatu turizm

Marmaris Günlük Turlar – deniz turu - Marmaris Turları - Marmaris Tatil Turları - Tekne Turları - Marmaris Tekne Turları - sualtı turları - denizaltı turları- Günlük Marmaris Tekne Turu – marmaris koy turu - altı camlı tekne turu